TOSKANI


POBIERZ KATALOG
POKAŻ PRODUKTY

TOSKANI jest innowacyjną marką o 30 letniej tradycji, tworzącą sterylne produkty do iniekcji i mezoterapii, peelingi oraz kosmetyki do codziennej pielęgnacji i podtrzymywania efektów zabiegowych. Podążaj za mottem kompleksowej terapii  TKN 360° TOSKANI uzupełniając swoją pielęgnację właściwą suplementacją, która obejmuje ogólny dobrostan i przyspieszenie odnowienia aktywności komórek od środka. Marka wywodzi się z Hiszpanii i bazuje na ponad półwiecznym doświadczeniu farmaceutycznym założycieli, rodziny Xalabarder. W swoim Laboratorium  opracowują innowacyjny skład swoich produktów bazując na najnowszej generacji peptydach, biorewitalizatorach oraz liposomalnych składnikach aktywnych.To pozwala TOSKANI na utrzymanie przodującej pozycji wśród profesjonalnych produktów, odpowiadających na spersonalizowane potrzeby każdej skóry.

Klienci otrzymali już do dyspozycji: 54 produkty do mezoterapii i iniekcji, 20 peelingów chemicznych, 54 kosmetyki wraz z suplementami oraz 5 urządzeń do transdermalnej aplikacji preparatów.

Wysoką jakość marki TOSKANI doceniło już 66 krajów świata, a szanowane grono ekspertów przyznało liczne nagrody w kategorii Kosmetyków Medycznych.

Holistyczne podejście oraz współpraca z expertami i doświadczonymi lekarzami z różnych stron świata, pozwoliła opracować i systematycznie rozwijać, kompleksowe i skuteczne protokoły, będące odpowiedzią na zróżnicowane problemy estetyczne.

Wynikiem tej pracy i ogromną zaletę marki w zakresie TKN Meso są gotowe zestawy MESO STARTER KIT, bazujące na doborze wyselekcjonowanych i zaawansowanych biotechnologicznie kompleksowych składników z linii TKN ADVANCED i TKN COCKTAILS, określając gotową recepturę o optymalnej zawartości w zakresie aktywacji:
 
  • Anti-Ageing zestaw przeciw starzeniu
  • Radiance zestaw redukujący niewłaściwą pigmentacje
  • Y-Zone zestaw poprawiający owal twarzy
  • Intimate Radiance zestaw rozjaśniająco-odmładzający okolice intymne
  • Purifying zestaw oczyszczające dla skór trądzikowych 
  • Body zestaw modelujący sylwetkę
  • Anti-Hair Loss zestaw przeciw wypadaniu włosów


Dodatkowo marka posiada jednoskładnikowe ampułki do mezoterapii TKN Monodoses o wysokiej koncentracji i farmaceutycznej jakości składników aktywnych, oferujących szeroki wachlarz możliwości łączenia. Dzięki temu możemy korzystać z wiedzy wykwalifikowanych lekarzy lub tworzyć własne procedury, indywidualnie dobierając leczenie do potrzeb najbardziej wymagających wymagającej skóry.

Wyróżnikiem marki jest zwrócenie uwagi także na potrzeby estetyczne stref intymnych.

W portfolio marki znajdujemy również ''produkt gwiazdę'' TKN HA3 do iniekcji z nowej linii   TKN Medical. Jest to Booster objęty nieusieciowanym kwasem hialuronowym o unikalnej masie cząsteczkowej 3.000 kDa, najbardziej zbliżonej do kwasu endogennie występującego w skórze, dedykowany dla każdego wieku, w celu zapobiegania, korekcji oraz poprawy jakości skóry, o kompleksowym efekcie działania zabiegu.

TOSKANI posiada w swojej ofercie również peelingi o wysokich stężeniach, które podobnie jak w lini meso występują w gotowych roztworach TKN Combined, jak i pojedyncze TKN Monoacids , umożliwiające dobór w zależności od indywidualnych wskazań zabiegowych, z funkcją łączenia. Godnym szczególne uwagi jest peeling chemiczny dedykowanym do ciała w sprayu, który odpowiada na potrzeby dużego rynku.

Peeling chemiczny to zawsze pierwszy etap w 360 ° kompleksowej terapii pielęgnacyjnej.

 
TOSKANI pragnie poszerzyć naszą świadomość dbania o skórę również po zabiegach, podkreślając, jak ważne jest zastosowanie odpowiednich dobroczynnych zabiegów w zaciszu swojego mieszkania. W tym celu została stworzona specjalna linia kosmetyków TKN Cosmetics od oczyszczających, po maski oraz profesjonalne kremy o właściwościach farmaceutycznych do codziennego użytku. W przerwie między zabiegami w celu kontynuowania terapii zabiegowej znajdziemy również zaawansowane jednorazowe ampułki do odbudowywania i odżywiania skóry podczas snu, jak i odżywcze ampułki działające na cały ustrój jako suplement diety TKN Nutraceutics .


Zapraszamy do współpracy lekarzy i kosmetologów.

Już dzisiaj umów pokaz w swoim gabinecie.
Do Państwa dyspozycji pozostaje Brand Manager Marki Toskani
Marlena Skibniewska
tel. +48 888 901 678,
[email protected]
oraz Regionalni Przedstawiciele Aesthetic Concept.AESTHETIC CONCEPT
BIURO SPRZEDAŻY:

ul. Hanki Czaki 2/69 01-588 Warszawa
tel. 22 415 67 92, +48 668 040 694

e-mail: [email protected]